SolarTechnik Produkty Rolety Látkové rolety

Látková roleta LAROSO

Univerzální klasická látková roleta LAROSO je určena pro různé možnosti použití. Může sloužit k zastínění a zatemnění, jako dekorační prvek nebo vhodný doplněk oken.

Ovládání nabízíme v provedení s kuličkovým řetízkem nebo pružinovým mechanizmem. Roleta může být fixována v jakékoliv výšce. Moderní a estetický vzhled umocňuje možnost barevného sladění uchycovacích prvků a spodního hliníkového profilu.

SOLAR TECHNIK nabízí širokou barevnou škálu látek, profilů i doplňků.

Látková roleta LAROSO

Inspirace

Látková roleta LAROSOLátková roleta LAROSOLátková roleta LAROSOLátková roleta LAROSO
«  Navštivte showroom SOLAR-TECHNIK  »

Zaujal vás tento produkt? Máte otázky?

Vaše jméno: (povinné) Telefon: Váš e-mail: (povinné)
Zpráva: (povinné)
Informace o ochraně osobních údajů
Kontaktujte nás Odeslat poptávku

Co nabízí SOLAR-TECHNIK?

Firma SOLAR-TECHNIK s.r.o. je český výrobce stínící techniky s tradicí od roku 1991. Výrobní portfolio doplňuje související technika a výrobky pro interiéry i exteriéry. Součástí firmy je komerční provoz vysoce moderní práškové lakovny pro železité a hliníkové povrchy. Firma SOLAR-TECHNIK s.r.o. provádí komplexní servis – poradenství, zaměření, výrobu, montáž, záruční i pozáruční péči. Finální výrobky disponují dle přání klienta širokými možnostmi v barvách, technickém provedení, značkových motorických pohonech či rozměrové škále. Ve všech případech se jedná o zakázkovou výrobu na míru klientovi. Firma klade důraz na vysokou kvalitu svých výrobků, veškeré používané komponenty pro výrobu jsou prvotřídní kvality českého či západoevropského původu. Hlavním cílem je maximální uspokojení zákaznických potřeb s ryze individuálním přístupem. Na vysoké profesionální úrovni je firma schopna nabídnout zákazníkovi výrobek s hodnotnými užitnými vlastnostmi a vyváženým poměrem kvality a ceny.

Vytvořilo: Plugo - tvorba e-shopů, tvorba www stránek

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.. Více informací