SolarTechnik Produkty Žaluzie Horizontální žaluzie

Horizontální žaluzie - C design

Horizontální interiérová žaluzie řady C design má skvělý vzhled díky pečlivé skladbě výrobku a skrytým upevňovacím prvkům, čímž vytváří spolu s oknem dokonalý estetický i funkční soulad.

Žaluzie C design jsou vhodné pro celou škálu oken s jednoduchým i dvojitým zasklením (výkyvná i otočná okna) vyrobených z plastu, kovu nebo dřeva.

Ovládání žaluzie řetízkem koresponduje s celkovým moderním designem. Ovládací řetízek umožňuje jak sklápění lamel, tak i jejich vytahování a spouštění.

Horní a dolní profil je nabízen v barvách: bílá, hnědá, šedá, béžová, zlatý dub (viz vzorník). Přední stranu horního profilu (pohled z interiéru) je možno za příplatek překrýt:

  1. Zaoblenou (rondo) lištou ve standardních barvách profilu nebo rondo lištou s imitací dřeva. Stejně barevně je pak laděna i zadní a spodní strana horního profilu (pro "pohled z ulice") a dolní C profil žaluzie.
  2. Samolepící krycí páskou v šesti typech imitace dřeva (polep přední i zadní strany). V případě, kdy je rám okna "dvoubarevný" (např. z ulice imitace dřeva, z interiéru bílý), je možný polep pouze zadní strany horního profilu (aby při "pohledu z ulice" ladila barva profilu s rámem okna).

Dolní profil je dodáván ve dvou variantách:

  • C profil ocelový (standard)
  • ISO profil ocelový, uzavřený

Vzorník

obrázek (2)_2 obrázek_5 obrázek (1)_1
obrázek1_6 obrázek (3)_3 obrázek (4)_4

 

Horizontální žaluzie - C design

Celostínící (domykatelné) provedení žaluzie

Na přání zákazníka lze dodat žaluzii se skladbou lamel v celostínícím provedení. Technické řešení spočívá v excentricky vyseknutých otvorech pro zvedací pásku a pro vodící silony, čímž dochází při zaklopení žaluzie k minimalizaci postupu světla a zajištění lepšího soukromí.

Atypické provedení žaluzie

S ohledem na tvarovou pestrost nabídky oken je standardní nabídka žaluzií rozšířena o atypické tvary - šikminy a oblouky.

Šikmé žaluzie jsou určeny pro okna, která mají základ ve tvaru trojúhelníku či lichoběžníku.

Obloukové žaluzie umožní zastínění oken, jejichž horní rám je tvořen kruhovou výsečí.

 

Inspirace

Horizontální žaluzie - C designHorizontální žaluzie - C designHorizontální žaluzie - C designHorizontální žaluzie - C designHorizontální žaluzie - C design
«  Navštivte showroom SOLAR-TECHNIK  »

Zaujal vás tento produkt? Máte otázky?

Vaše jméno: (povinné) Telefon: Váš e-mail: (povinné)
Zpráva: (povinné)
Informace o ochraně osobních údajů
Kontaktujte nás Odeslat poptávku

Co nabízí SOLAR-TECHNIK?

Firma SOLAR-TECHNIK s.r.o. je český výrobce stínící techniky s tradicí od roku 1991. Výrobní portfolio doplňuje související technika a výrobky pro interiéry i exteriéry. Součástí firmy je komerční provoz vysoce moderní práškové lakovny pro železité a hliníkové povrchy. Firma SOLAR-TECHNIK s.r.o. provádí komplexní servis – poradenství, zaměření, výrobu, montáž, záruční i pozáruční péči. Finální výrobky disponují dle přání klienta širokými možnostmi v barvách, technickém provedení, značkových motorických pohonech či rozměrové škále. Ve všech případech se jedná o zakázkovou výrobu na míru klientovi. Firma klade důraz na vysokou kvalitu svých výrobků, veškeré používané komponenty pro výrobu jsou prvotřídní kvality českého či západoevropského původu. Hlavním cílem je maximální uspokojení zákaznických potřeb s ryze individuálním přístupem. Na vysoké profesionální úrovni je firma schopna nabídnout zákazníkovi výrobek s hodnotnými užitnými vlastnostmi a vyváženým poměrem kvality a ceny.

Vytvořilo: Plugo - tvorba e-shopů, tvorba www stránek

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.. Více informací