Léto nám definitivně odvál sychravý podzim, a pokud jste ještě nezačali, tak je nejvyšší čas zahájit drobné úklidové práce a opravy okolo domu. Na podzim je důležité nezapomenout ani na údržbu interiérové stínící techniky, která nás během léta chránila před slunečními paprsky i otravným hmyzem. Jistě si po náročném létě zaslouží malý „ozdravný wellness“.

„Mnoho našich zákazníků zrovna řeší údržbu a servis interiérové stínící techniky, a tak jsme se rozhodli zpříjemnit sychravé počasí nejen našim stávajícím zákazníkům, ale i těm novým. V rámci našeho podzimního programu totiž nabízíme servisní kontrolu a údržbu interiérové stínící techniky s velmi krátkou čekací dobou. Pro ty, kterým stínicí technika pomalu dosluhuje, nebo si chtějí zpříjemnit bydlení novou, jsme připravili slevu 20 % na interiérové žaluzie, rolety či sítě proti hmyzu,“ říká ředitelka společnosti Dagmar Surá.   

Servis s krátkou čekací dobou? Nebo rovnou výměna s akční slevou 20 %!

Podzim je skvělým obdobím na servisní prohlídku či opravu interiérové stínící techniky jakou jsou žaluzie, látkové rolety nebo sítě proti hmyzu. Pokud se sami necítíte na provedení pravidelné kontroly, my vám servisní prohlídku a údržbu rádi zajistíme, navíc bez zbytečných prodlev i čekání! Zjistíme a opravíme vám drobné závady jako například výměnu vodících silonů u žaluzií, seřízení, výměnu poničeného síťoviny atd. Navíc aktuálně máme dostatek volných termínů, takže se nemusíte obávat, že by vaše stínící technika byla v zimě jen na okrasu! Servisujeme totiž rychle s dostupnými termíny mimo sezónu.

Pokud je ale vaše stínící technika již dávno za zenitem, nezoufejte. I tady máme řešení. Nyní nabízíme mimořádnou mimosezónní slevu 20 % na naši interiérovou stínící techniku!

Udělejte si radost před zimou a mějte sluneční paprsky pod kontrolou!

Pro více informací nebo pro objednání termínu servisní prohlídky nás neváhejte kontaktovat e-mailem info@solartechnik.cz nebo telefonicky na čísle +420 577 100 522.

Těšíme se na vás!

Váš SOLAR-TECHNIK.