SolarTechnik Produkty Žaluzie Vertikální žaluzie

Vertikální žaluzie

Vertikální žaluzie slouží jako vhodný zastiňovací prostředek v kancelářích i domácnostech. Zároveň představují vhodnou dekoraci k doladění interiéru. Velké množství dostupných typů látkových lamel v široké škále barev a vzorů umožňuje perfektní sladění žaluzie s barvou stěn nebo nábytku.

Charakteristika vertikální žaluzie:

Jedná se o svislé látkové žaluzie s lamelami o šířce 127 mm nebo 89 mm v široké škále barev, struktur a motivů použitých látek. Natáčení lamel umožňuje regulovat intenzitu a směr světla, přičemž zůstává zachována intimita interiéru. Vertikální žaluzie jsou svou snadnou údržbou a obsluhou ideálním řešením pro každý prostor.

Je možné vyrobit i atypické tvary - šikmé, obloukové žaluzie

Ovládání:

Nabízíme dva typy ovládání vertikální žaluzie:

Vertikální žaluzie REGULAR - Natáčení lamel je zajištěno řetízkem, stahování šňůrou. Vertikální žaluzie ABSOLUT - motorická

Systémy ovládání žaluzií nabízejí mnoho kombinací:

  • Normální stahování
  • Opačné stahování
  • Rozdělené stahování do stran
  • Rozdělené stahování do středu
  • Dvojité normální stahování
  • Dvojité opačné stahování
  • Dvojité rozdělené stahování
  • Variabilní dvojité stahování

 

Vertikální žaluzie

 

 

Inspirace

Vertikální žaluzie Vertikální žaluzie
«  Navštivte showroom SOLAR-TECHNIK  »

Zaujal vás tento produkt? Máte otázky?

Vaše jméno: (povinné) Telefon: Váš e-mail: (povinné)
Zpráva: (povinné)
Informace o ochraně osobních údajů
Kontaktujte nás Odeslat poptávku

Co nabízí SOLAR-TECHNIK?

Firma SOLAR-TECHNIK s.r.o. je český výrobce stínící techniky s tradicí od roku 1991. Výrobní portfolio doplňuje související technika a výrobky pro interiéry i exteriéry. Součástí firmy je komerční provoz vysoce moderní práškové lakovny pro železité a hliníkové povrchy. Firma SOLAR-TECHNIK s.r.o. provádí komplexní servis – poradenství, zaměření, výrobu, montáž, záruční i pozáruční péči. Finální výrobky disponují dle přání klienta širokými možnostmi v barvách, technickém provedení, značkových motorických pohonech či rozměrové škále. Ve všech případech se jedná o zakázkovou výrobu na míru klientovi. Firma klade důraz na vysokou kvalitu svých výrobků, veškeré používané komponenty pro výrobu jsou prvotřídní kvality českého či západoevropského původu. Hlavním cílem je maximální uspokojení zákaznických potřeb s ryze individuálním přístupem. Na vysoké profesionální úrovni je firma schopna nabídnout zákazníkovi výrobek s hodnotnými užitnými vlastnostmi a vyváženým poměrem kvality a ceny.

Vytvořilo: Plugo - tvorba e-shopů, tvorba www stránek

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.. Více informací