SolarTechnik Produkty Žaluzie Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie

Jedná se o exteriérové horizontální žaluzie s hliníkovými lamelami v odstupňované šíři 50 - 90 mm a specifickým tvarem lamely v průřezu. Klient má možnost volby několika typů technického řešení s ovládáním klikou nebo motorem. Finální výrobek lze barevně přizpůsobit okennímu rámu či fasádě objektu.

Venkovní žaluzie chrání interiéry staveb nejen před světelným tokem, ale zejména snižují účinnost tepelného záření před vniknutím skrze skleněné výplně. Při citlivém ztvárnění výrazně povyšují celkovou architekturu stavby.

Venkovní žaluzie

Předokenní žaluzie - EXT 50 - základní typ

Venkovní žaluzie s hliníkovou flex-lamelou tvaru C šířky 50 mm. Vedení pomocí 3 mm vodících strun. Ovládání nekonečnou šňůrou, případně klikou s výstupem 45°; 90° nebo motoricky z interiéru. Je zde i možnost inteligentního ovládání pomocí Vašeho telefonu nbeo tabletu.

Horní profil, spodní profil a šestihran jsou z hliníku. Ve standartu se jedná o surový hliník, za příplatek barva KOMAXIT nebo RAL. Vytahování žaluzie je standartně vedeno nerezovou ocelovou páskou. Za příplatek lze horní profily a vytažení lamel překrýt krycími hliníkovými plechy o tloušťce 1,5 mm.

Předokenní žaluzie - C65/C80

Atraktivní vzhled lamel o šířce 80 a 65 mm nabízí zajímavý prvek pro moderní řešení vzhledu fasád a současně ideální prostředek k zajištění příjemného prostředí v interiéru. Tato žaluzie je ideální jak pro bytovou výstavbu, tak i pro firemní, kancelářské a správní budovy.

Jedná se o hliníkovou venkovní žaluzii vyválcovanou do tvaru C se zpevněnými okraji, oboustranně barevně upravenou. Horní profil je z pozinkovaného ocelového plechu, spodní profil z extrudovaného hliníku. Krycí hliníkové plechy o tloušťce 1,5 mm (za příplatek) umožňují zakrytí horního profilu a vytažení lamel. Upevnění v hliníkových vodících lištách (elox, případně RAL). Ovládání je možné klikou s výstupem 45°; 90° nebo motoricky z interiéru. Montáž se provádí do připraveného nadpraží nebo s hliníkovými krycími plechy horního profilu a nábalu vytažených lamel.

Technické informace

Pozitiva

Předokenní žaluzie - Z90/Z70

Atraktivní vzhled lamel o šířce 90 a 70 mm nabízí zajímavý prvek pro moderní řešení vzhledu fasád a současně ideální prostředek k zajištění příjemného prostředí v interiéru. Ideální použití v bytové výstavbě, ve firemních, kancelářských a správních budovách.

Jedná se hliníkové venkovní žaluzie vyválcované do tvaru Z, oboustranně barevně upravené, se zaválcovanou hranou z umělé hmoty k destrukci hlučnosti. Horní profil je pozinkovaného ocelového plechu, spodní profil z extrudovaného hliníku. Krycí plechy jsou hliníkové o šířce 1,5 mm (možné za příplatek připevnit na zakrytí horního profilu a nábalu lamel). Vytahování pomocí aramidového textilního nosiče s jádrem z kevralového vlákna a pásky z terylenu. Ovládání je možné standartně klikou s výstupem 45°;90° nebo motoricky.

Technické informace

Pozitiva

 

Inspirace

Venkovní žaluzieVenkovní žaluzieVenkovní žaluzieVenkovní žaluzieVenkovní žaluzieVenkovní žaluzieVenkovní žaluzieVenkovní žaluzieVenkovní žaluzieVenkovní žaluzieVenkovní žaluzieKrajská nemocnice Tomáše Bati - 15. budovaKrajská nemocnice Tomáše Bati - 15. budova Krajská nemocnice Tomáše Bati - budova LDNKrajská nemocnice Tomáše Bati - budova LDNKrajská nemocnice Tomáše Bati - budova LDNKrajská nemocnice Tomáše Bati - 13. budovaKrajská nemocnice Tomáše Bati - 13. budova
«  Navštivte showroom SOLAR-TECHNIK  »

Zaujal vás tento produkt? Máte otázky?

Vaše jméno: (povinné) Telefon: Váš e-mail: (povinné)
Zpráva: (povinné)
Informace o ochraně osobních údajů
Kontaktujte nás Odeslat poptávku

Co nabízí SOLAR-TECHNIK?

Firma SOLAR-TECHNIK s.r.o. je český výrobce stínící techniky s tradicí od roku 1991. Výrobní portfolio doplňuje související technika a výrobky pro interiéry i exteriéry. Součástí firmy je komerční provoz vysoce moderní práškové lakovny pro železité a hliníkové povrchy. Firma SOLAR-TECHNIK s.r.o. provádí komplexní servis – poradenství, zaměření, výrobu, montáž, záruční i pozáruční péči. Finální výrobky disponují dle přání klienta širokými možnostmi v barvách, technickém provedení, značkových motorických pohonech či rozměrové škále. Ve všech případech se jedná o zakázkovou výrobu na míru klientovi. Firma klade důraz na vysokou kvalitu svých výrobků, veškeré používané komponenty pro výrobu jsou prvotřídní kvality českého či západoevropského původu. Hlavním cílem je maximální uspokojení zákaznických potřeb s ryze individuálním přístupem. Na vysoké profesionální úrovni je firma schopna nabídnout zákazníkovi výrobek s hodnotnými užitnými vlastnostmi a vyváženým poměrem kvality a ceny.

Vytvořilo: Plugo - tvorba e-shopů, tvorba www stránek

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.. Více informací