SolarTechnik Produkty Slunolamy

Slunolamy

Jedná se o žaluziový systém, který reguluje dopad slunečního záření. Systém lze instalovat tak, že vyčnívá z fasády nebo je s ní rovnoběžný.

Pokud chcete vytvořit elegantní a lehký vzhled tak k tomu jsou vhodné jemně zakřivené okraje lamel 84R vyrobených z hliníku tvarovaného mezi válci. Pro konstrukci s většími nároky na vzhled jsou ideální volbou lamely 100R z protlačovaného hliníku.

Velmi kvalitní komponenty od renomované firmy HunterDouglas z Holandska používané ke konstrukci slunolamů zaručují vysokou funkčnost a nízké náklady na údržbu.

Ocelové nástěnné konzoly připevněné k fasádě zajišťují snadné připevnění nosných profilů s držáky nebo připevňovacími podélníky. Lamely jsou zaklapnuty na místo v držácích nebo připevňovacích podélnících bez použití nářadí. U vodorovných konstrukcí lze k nosným profilům volitelně připevnit lištu.

Podstatou slunolamů 84R a 100R jsou jednovrstvé lamely tvarované mezi válci, nebo vyrobené z protlačovaného hliníku, které jsou úplně začleněny.

Firma SOLAR-TECHNIK nabízí dva typy žaluziových systémů:

  • 84R (84 mm široké, 1,8 mm silné) - klasický systém , který je ideální pro přímé, zakřivené nebo úhlové fasádní aplikace. Vyznačuje se elegantním, lehkým vzhledem a hladkými zaoblenými hranami.
  • 100R (100 mm široké, 0,6 mm silné) - žaluziový systém je vyroben ze silných a velmi trvanlivých lamel profilu C z protlačovaného hliníku a vyznačuje se otevřeným a masivním vzhledem. Žaluziový systém 100 R umožňuje větší rozteč nosníků.

KONTAKT

Surý Jan

Slunolamy

Inspirace

SlunolamySlunolamySlunolamySlunolamySlunolamySlunolamy
«  Navštivte showroom SOLAR-TECHNIK  »

Zaujal vás tento produkt? Máte otázky?

Vaše jméno: (povinné) Telefon: Váš e-mail: (povinné)
Zpráva: (povinné)
Informace o ochraně osobních údajů
Kontaktujte nás Odeslat poptávku

Co nabízí SOLAR-TECHNIK?

Firma SOLAR-TECHNIK s.r.o. je český výrobce stínící techniky s tradicí od roku 1991. Výrobní portfolio doplňuje související technika a výrobky pro interiéry i exteriéry. Součástí firmy je komerční provoz vysoce moderní práškové lakovny pro železité a hliníkové povrchy. Firma SOLAR-TECHNIK s.r.o. provádí komplexní servis – poradenství, zaměření, výrobu, montáž, záruční i pozáruční péči. Finální výrobky disponují dle přání klienta širokými možnostmi v barvách, technickém provedení, značkových motorických pohonech či rozměrové škále. Ve všech případech se jedná o zakázkovou výrobu na míru klientovi. Firma klade důraz na vysokou kvalitu svých výrobků, veškeré používané komponenty pro výrobu jsou prvotřídní kvality českého či západoevropského původu. Hlavním cílem je maximální uspokojení zákaznických potřeb s ryze individuálním přístupem. Na vysoké profesionální úrovni je firma schopna nabídnout zákazníkovi výrobek s hodnotnými užitnými vlastnostmi a vyváženým poměrem kvality a ceny.

Vytvořilo: Plugo - tvorba e-shopů, tvorba www stránek

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.. Více informací