SolarTechnik Produkty Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu jsou praktickým doplňkem oken a dveří, které nás ochrání před nepříjemným hmyzem. Vybrat si můžete z pevného umístění v rámu nebo z navíjecí rolety. Pokud jste alergičtí na pyl tak Vás jistě potěší možnost koupě antialergické sítě, která Vás ochrání proti pylu i proti hmyzu. Pro více inspirace navštivte náš showroom ve Fryštáku, kde se Vám budeme ochotně věnovat.

Další subkategorie:  Okenní sítě proti hmyzu,  Dveřní sítě proti hmyzu,  Antialergické sítě proti hmyzu

Okenní sítě proti hmyzu

Dveřní sítě proti hmyzu

Antialergické sítě proti hmyzu

Kontaktujte nás Odeslat poptávku

Co nabízí SOLAR-TECHNIK?

Firma SOLAR-TECHNIK s.r.o. je český výrobce stínící techniky s tradicí od roku 1991. Výrobní portfolio doplňuje související technika a výrobky pro interiéry i exteriéry. Součástí firmy je komerční provoz vysoce moderní práškové lakovny pro železité a hliníkové povrchy. Firma SOLAR-TECHNIK s.r.o. provádí komplexní servis – poradenství, zaměření, výrobu, montáž, záruční i pozáruční péči. Finální výrobky disponují dle přání klienta širokými možnostmi v barvách, technickém provedení, značkových motorických pohonech či rozměrové škále. Ve všech případech se jedná o zakázkovou výrobu na míru klientovi. Firma klade důraz na vysokou kvalitu svých výrobků, veškeré používané komponenty pro výrobu jsou prvotřídní kvality českého či západoevropského původu. Hlavním cílem je maximální uspokojení zákaznických potřeb s ryze individuálním přístupem. Na vysoké profesionální úrovni je firma schopna nabídnout zákazníkovi výrobek s hodnotnými užitnými vlastnostmi a vyváženým poměrem kvality a ceny.

Vytvořilo: Plugo - tvorba e-shopů, tvorba www stránek

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.. Více informací