SolarTechnik Produkty Garážová vrata Sekční garážová vrata

Sekční garážová vrata

Sekční garážová vrata jsou určena pro použití v rodinných domech i jako vrata menších průmyslových objektů tam, kde je potřeba zajistit po otevření volný prostor před nebo za vstupem. Jejich hlavními přednostmi jsou dokonalé utěsnění otvoru, výborné izolační vlastnosti, bezpečné provedení styku jednotlivých sekcí, bezpečný provoz s el. pohonem a dálkovým ovládáním.

Maximální rozměry privátních vrat (zhotovují se na míru dle stavebního otvoru):

  • šířka průjezdového otvoru do 6 m
  • výška průjezdového otvoru do 3 m

Maximální rozměry průmyslových vrat (zhotovují se na míru dle stavebního otvoru):

  • šířka průjezdového otvoru do 7,5 m
  • výška průjezdového otvoru do 5 m
Sekční garážová vrata

Technický popis

Jednotlivé sekce vrat zajíždějí ve vodícíh profilech ze svislé polohy do vodorovné pod strop garáže. Otevírání vrat napomáhá vyrovnávací pružinový systém umístěný uvnitř nad vraty. Ovládání je možné ručně nebo motoricky s různými ovladači (klíčový nebo kódový spínač v kombinaci s vnitřním spínačem, dálkovým radiovým ovladačem aj.) dle přání zákazníka.

Vysoká kvalita a životnost je dána použitím komponentů prověřených ve výrobě již desítky let. Všechny ocelové díly konstrukce a spojovací prvky jsou pozinkovány, sekce vrat (s lamelovým drážkováním nebo kazetového typu) jsou zhotoveny jako sendvič ze žárově pozinkovaného plechu opatřeného práškovým vypalovaným lakem (odstíny RAL a imitace dřeva) s izolační výplní pěnového polyuretanu 40 mm. Do sekčních vrat je možno vsadit různé typy prosklení s izolačním dvojsklem a provětrávací mřížky. Lze je opatřit rovněž vsazenými vstupními dveřmi.

Údržba spočívá jen v omytí sekcí běžnými prostředky a v ošetřování kování, kluzných ložisek a pružin silikonovým olejem (1 x ročně).

Stavební připravenost

Vrata se instalují za stavební otvor opatřený hladkou omítkou nejlépe s dokončenou podlahou. V případě motorického ovládání je vyžadován připravený přívod 230V (podklady pro zhotovení rozvodu poskytneme).

 

Inspirace

Sekční garážová vrataSekční garážová vrataSekční garážová vrata
«  Navštivte showroom SOLAR-TECHNIK  »

Zaujal vás tento produkt? Máte otázky?

Vaše jméno: (povinné) Telefon: Váš e-mail: (povinné)
Zpráva: (povinné)
Informace o ochraně osobních údajů
Kontaktujte nás Odeslat poptávku

Co nabízí SOLAR-TECHNIK?

Firma SOLAR-TECHNIK s.r.o. je český výrobce stínící techniky s tradicí od roku 1991. Výrobní portfolio doplňuje související technika a výrobky pro interiéry i exteriéry. Součástí firmy je komerční provoz vysoce moderní práškové lakovny pro železité a hliníkové povrchy. Firma SOLAR-TECHNIK s.r.o. provádí komplexní servis – poradenství, zaměření, výrobu, montáž, záruční i pozáruční péči. Finální výrobky disponují dle přání klienta širokými možnostmi v barvách, technickém provedení, značkových motorických pohonech či rozměrové škále. Ve všech případech se jedná o zakázkovou výrobu na míru klientovi. Firma klade důraz na vysokou kvalitu svých výrobků, veškeré používané komponenty pro výrobu jsou prvotřídní kvality českého či západoevropského původu. Hlavním cílem je maximální uspokojení zákaznických potřeb s ryze individuálním přístupem. Na vysoké profesionální úrovni je firma schopna nabídnout zákazníkovi výrobek s hodnotnými užitnými vlastnostmi a vyváženým poměrem kvality a ceny.

Vytvořilo: Plugo - tvorba e-shopů, tvorba www stránek

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.. Více informací