SolarTechnik Produkty Rolety Rolety pro střešní okna VELUX

Rolety pro střešní okna VELUX

velux

Látková roleta do střešního okna typu VELUX. Ovládá se pomocí spodního profilu - vytahování látky rolety se děje uchopením a tažením spodního profilu nebo pomocí elektrického či solárního panelu. Montáž je snadná díky patentovanému systému VELUX Pick&Click® (montáž se zjednodušuje díky osazeným montážním úhelníkům).

Nabízíme pestrou škálu vysoce kvalitních a atraktivních látek, samozřejmě s ohledem na požadavky stínění. Díky důmyslnému pružinovému mechanismu a speciální aretaci v bočních lištách nedochází k prověšování látky nebo jejímu vypadávání z bočních lišt.

Nabízíme:

  • Venkovní rolety - zlepšují tepelně izolační-vlastnosti střešních oken v letním i zimním období, úplné zatemnění místnosti, chrání střešní okno před nepříznivým počasím.
  • Dvojitě plisované rolety pro úsporu energie - flexibilní zatemnění, zlepšení tepelně-izolačních vlastností až o 21%.
  • Zcela zatemňující rolety - zajistí úplnou tmu (ideální do ložnice).
  • Zcela zatemňující rolety Disney&VELUX Kolekce snů - zatemňující rolety pro děti a pro všechny, kdo si zachovali dětskou duši.
  • Kombinované rolety - zcela zatemňující roleta + plisovaná roleta. Zajistí úplné zatemnění, kdykoli potřebujete, i jemně rozptýlené denní světlo a dekorativní vzhled.
  • Plisované rolety - vytváří elegantní měkké světlo v místnosti.
  • Zastiňovací rolety - změkčení světla, které proniká dovnitř a získání soukromí.

 

 

Rolety pro střešní okna VELUX

Inspirace

Rolety pro střešní okna VELUXRolety pro střešní okna VELUXRolety pro střešní okna VELUXRolety pro střešní okna VELUXRolety pro střešní okna VELUX
«  Navštivte showroom SOLAR-TECHNIK  »

Zaujal vás tento produkt? Máte otázky?

Vaše jméno: (povinné) Telefon: Váš e-mail: (povinné)
Zpráva: (povinné)
Informace o ochraně osobních údajů
Kontaktujte nás Odeslat poptávku

Co nabízí SOLAR-TECHNIK?

Firma SOLAR-TECHNIK s.r.o. je český výrobce stínící techniky s tradicí od roku 1991. Výrobní portfolio doplňuje související technika a výrobky pro interiéry i exteriéry. Součástí firmy je komerční provoz vysoce moderní práškové lakovny pro železité a hliníkové povrchy. Firma SOLAR-TECHNIK s.r.o. provádí komplexní servis – poradenství, zaměření, výrobu, montáž, záruční i pozáruční péči. Finální výrobky disponují dle přání klienta širokými možnostmi v barvách, technickém provedení, značkových motorických pohonech či rozměrové škále. Ve všech případech se jedná o zakázkovou výrobu na míru klientovi. Firma klade důraz na vysokou kvalitu svých výrobků, veškeré používané komponenty pro výrobu jsou prvotřídní kvality českého či západoevropského původu. Hlavním cílem je maximální uspokojení zákaznických potřeb s ryze individuálním přístupem. Na vysoké profesionální úrovni je firma schopna nabídnout zákazníkovi výrobek s hodnotnými užitnými vlastnostmi a vyváženým poměrem kvality a ceny.

Vytvořilo: Plugo - tvorba e-shopů, tvorba www stránek

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.. Více informací