SolarTechnik Produkty Ratanový nábytek

Ratanový nábytek

Ratanový nábytek se hodí do každého interiéru, ať už se jedná o domácnost, kancelář nebo kavárnu. Ratan je přírodní materiál, který je snadný na údržbu a má dlouhou životnost.

Důležitá je volba typu ratanu podle toho, kam chceme ratanový nábytek umístit. Neloupaný ratan se doporučuje do zimních zahrad a na terasy. Loupaný ratan se hodí do interiéru či krytých zahrad. 

Ceny jsou dostupné na vyžádání. Termín dodání se pohybuje okolo 14 dnů (dle stavu skladu).

Veškeré informace o ratanovém nábytku:

Zapletalová Věra

tel: 577 100 539

e-mail: zapletalova@solartechnik.cz

Ratanový nábytek

Inspirace

Ratanový nábytek Ratanový nábytek Ratanový nábytek Ratanový nábytek Ratanový nábytek Ratanový nábytek Ratanový nábytek Ratanový nábytek Ratanový nábytek Ratanový nábytek Ratanový nábytek Ratanový nábytek Ratanový nábytek Ratanový nábytek Ratanový nábytek Ratanový nábytek Ratanový nábytek Ratanový nábytek
«  Navštivte showroom SOLAR-TECHNIK  »

Zaujal vás tento produkt? Máte otázky?

Vaše jméno: (povinné) Telefon: Váš e-mail: (povinné)
Zpráva: (povinné)
Informace o ochraně osobních údajů
Kontaktujte nás Odeslat poptávku

Co nabízí SOLAR-TECHNIK?

Firma SOLAR-TECHNIK s.r.o. je český výrobce stínící techniky s tradicí od roku 1991. Výrobní portfolio doplňuje související technika a výrobky pro interiéry i exteriéry. Součástí firmy je komerční provoz vysoce moderní práškové lakovny pro železité a hliníkové povrchy. Firma SOLAR-TECHNIK s.r.o. provádí komplexní servis – poradenství, zaměření, výrobu, montáž, záruční i pozáruční péči. Finální výrobky disponují dle přání klienta širokými možnostmi v barvách, technickém provedení, značkových motorických pohonech či rozměrové škále. Ve všech případech se jedná o zakázkovou výrobu na míru klientovi. Firma klade důraz na vysokou kvalitu svých výrobků, veškeré používané komponenty pro výrobu jsou prvotřídní kvality českého či západoevropského původu. Hlavním cílem je maximální uspokojení zákaznických potřeb s ryze individuálním přístupem. Na vysoké profesionální úrovni je firma schopna nabídnout zákazníkovi výrobek s hodnotnými užitnými vlastnostmi a vyváženým poměrem kvality a ceny.

Vytvořilo: Plugo - tvorba e-shopů, tvorba www stránek

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.. Více informací