SolarTechnik Produkty Markýzy Ramenové výsuvné

Markýza s kloubovými rameny - DIMALIO

Markýza s kloubovými rameny v otevřeném provedení. Markýzu je možné zhotovit v otevřeném provedení nebo s krycí stříškou, která chrání látku a hřídel před prachem a proti povětrnostním vlivům.

Textilie jsou vyrobeny ze 100% akrylového vlákna s dlouhou životností a stálostí barev. Ozdobná zakončení (volány) jsou součástí základní ceny.

Konstrukční díly markýzy jsou dodávány standardně v bílé barvě RAL 9010. Na přání zákazníka je možné dodat konstrukci i v jiných barvách. Montáž markýzy se provádí na stěnu, strop nebo krokev. U provedení se stříškou nelze provést montáž na strop .

Ovládání je ruční nebo motorické.

Maximální rozměry

typMax. šířkaMin. výsuvMax. výsuvSklon
DIMALIO 1100 cm 150 cm 300 cm 10°-75°

 

 

Markýza s kloubovými rameny - DIMALIO

Inspirace

Markýza s kloubovými rameny - DIMALIOMarkýza s kloubovými rameny - DIMALIOMarkýza s kloubovými rameny - DIMALIO
«  Navštivte showroom SOLAR-TECHNIK  »

Zaujal vás tento produkt? Máte otázky?

Vaše jméno: (povinné) Telefon: Váš e-mail: (povinné)
Zpráva: (povinné)
Informace o ochraně osobních údajů
Kontaktujte nás Odeslat poptávku

Co nabízí SOLAR-TECHNIK?

Firma SOLAR-TECHNIK s.r.o. je český výrobce stínící techniky s tradicí od roku 1991. Výrobní portfolio doplňuje související technika a výrobky pro interiéry i exteriéry. Součástí firmy je komerční provoz vysoce moderní práškové lakovny pro železité a hliníkové povrchy. Firma SOLAR-TECHNIK s.r.o. provádí komplexní servis – poradenství, zaměření, výrobu, montáž, záruční i pozáruční péči. Finální výrobky disponují dle přání klienta širokými možnostmi v barvách, technickém provedení, značkových motorických pohonech či rozměrové škále. Ve všech případech se jedná o zakázkovou výrobu na míru klientovi. Firma klade důraz na vysokou kvalitu svých výrobků, veškeré používané komponenty pro výrobu jsou prvotřídní kvality českého či západoevropského původu. Hlavním cílem je maximální uspokojení zákaznických potřeb s ryze individuálním přístupem. Na vysoké profesionální úrovni je firma schopna nabídnout zákazníkovi výrobek s hodnotnými užitnými vlastnostmi a vyváženým poměrem kvality a ceny.

Vytvořilo: Plugo - tvorba e-shopů, tvorba www stránek

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.. Více informací