SolarTechnik Produkty Markýzy Ramenové výsuvné

Kazetová markýza s kloubovými rameny - SECORNO

Jedná se o kazetovou markýzu s kloubovými rameny umístěnou v kompaktním boxu. SECORNO je vysoce moderní markýza, která uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. 

Textilie jsou vyrobeny ze 100% akrylového vlákna s dlouhou životností a stálostí barev.

Konstrukční díly markýzy jsou dodávány v nerezové oceli RAL 9006-7. Na přání zákazníka je možné dodat konstrukci i v jiných barvách.

Montáž markýzy je na stěnu.

Ovládání je u této markýzy pouze motorické.

Maximální rozměry

typMax. šířkaMin. výsuvMax. výsuvSklon
SECORNO 700 cm 200 cm 350 cm 10°-50°

 

Kazetová markýza s kloubovými rameny - SECORNO

Inspirace

Kazetová markýza s kloubovými rameny - SECORNOKazetová markýza s kloubovými rameny - SECORNOKazetová markýza s kloubovými rameny - SECORNOKazetová markýza s kloubovými rameny - SECORNO
«  Navštivte showroom SOLAR-TECHNIK  »

Zaujal vás tento produkt? Máte otázky?

Vaše jméno: (povinné) Telefon: Váš e-mail: (povinné)
Zpráva: (povinné)
Informace o ochraně osobních údajů
Kontaktujte nás Odeslat poptávku

Co nabízí SOLAR-TECHNIK?

Firma SOLAR-TECHNIK s.r.o. je český výrobce stínící techniky s tradicí od roku 1991. Výrobní portfolio doplňuje související technika a výrobky pro interiéry i exteriéry. Součástí firmy je komerční provoz vysoce moderní práškové lakovny pro železité a hliníkové povrchy. Firma SOLAR-TECHNIK s.r.o. provádí komplexní servis – poradenství, zaměření, výrobu, montáž, záruční i pozáruční péči. Finální výrobky disponují dle přání klienta širokými možnostmi v barvách, technickém provedení, značkových motorických pohonech či rozměrové škále. Ve všech případech se jedná o zakázkovou výrobu na míru klientovi. Firma klade důraz na vysokou kvalitu svých výrobků, veškeré používané komponenty pro výrobu jsou prvotřídní kvality českého či západoevropského původu. Hlavním cílem je maximální uspokojení zákaznických potřeb s ryze individuálním přístupem. Na vysoké profesionální úrovni je firma schopna nabídnout zákazníkovi výrobek s hodnotnými užitnými vlastnostmi a vyváženým poměrem kvality a ceny.

Vytvořilo: Plugo - tvorba e-shopů, tvorba www stránek

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.. Více informací