SolarTechnik Produkty Rolety Předokenní rolety

Předokenní rolety - se sítí

Systém rolety s integrovanou sítí umožňuje spojit předokenní roletu se síťovou roletou v místnostech, kde je požadavek na ochranu proti hmyzu.

Roletová schránka je osazená před oknem. Síť proti hmyzu může být zabudována do společného horního kastlu nebo jako typ kombi se sítí ve spodním kastlíku na parapetu. Vodící lišty jsou s kartáčky a síť je zhotovena z pogumované tkaniny skelných vláken, které nerezivějí, jsou nehořlavé a dobře propuštějící světlo.

Roletu se sítí lze montovat stejně jako rolety k zaomítání nebo k dodatečné montáži. Spodní kastlík pro síť se osazuje 2-3 mm nad parapet. U motorů musí být nachystány el. rozvody.

Velikost síťové schránky - 57 mm

Předokenní rolety - se sítí

Velikost roletové schránky závisí na výšce okna

výška okna (mm)velikost schránky (mm)
 výškahloubka
do 1500 138 138
do 2100 165 165
do 2900 180 180

 Velikost síťové schránky - 57 mm

Vzorník

1 obr 2 obr
5 obr 3obr

 Ovládání rolety je možné ruční nebo motorové.

Motorově:hhhhh

Ručně:

Inspirace

Předokenní rolety - se sítíPředokenní rolety - se sítíPředokenní rolety - se sítí
«  Navštivte showroom SOLAR-TECHNIK  »

Zaujal vás tento produkt? Máte otázky?

Vaše jméno: (povinné) Telefon: Váš e-mail: (povinné)
Zpráva: (povinné)
Informace o ochraně osobních údajů
Kontaktujte nás Odeslat poptávku

Co nabízí SOLAR-TECHNIK?

Firma SOLAR-TECHNIK s.r.o. je český výrobce stínící techniky s tradicí od roku 1991. Výrobní portfolio doplňuje související technika a výrobky pro interiéry i exteriéry. Součástí firmy je komerční provoz vysoce moderní práškové lakovny pro železité a hliníkové povrchy. Firma SOLAR-TECHNIK s.r.o. provádí komplexní servis – poradenství, zaměření, výrobu, montáž, záruční i pozáruční péči. Finální výrobky disponují dle přání klienta širokými možnostmi v barvách, technickém provedení, značkových motorických pohonech či rozměrové škále. Ve všech případech se jedná o zakázkovou výrobu na míru klientovi. Firma klade důraz na vysokou kvalitu svých výrobků, veškeré používané komponenty pro výrobu jsou prvotřídní kvality českého či západoevropského původu. Hlavním cílem je maximální uspokojení zákaznických potřeb s ryze individuálním přístupem. Na vysoké profesionální úrovni je firma schopna nabídnout zákazníkovi výrobek s hodnotnými užitnými vlastnostmi a vyváženým poměrem kvality a ceny.

Vytvořilo: Plugo - tvorba e-shopů, tvorba www stránek

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.. Více informací