SolarTechnik Produkty Rolety Předokenní rolety

Předokenní rolety - k zaomítání

Hliníková předokenní roleta v atraktivním designu nabízí úspory nákladů na energii, zajistí soukromí, ochranu proti slunečním paprskům, hluku, hmyzu i nepřízni počasí a v neposlední řadě zvyšuje odolnost proti násilnému vniknutí.

Tento typ rolety je ideální variantou pro novostavby nebo rekonstruované objekty, protože vyžaduje stavební připravenost ještě před finalizací fasády.

Roletová hliníková schránka je osazenan před oknem a po omítnutí je neviditelná. Případné servisní zásahy jsou bez problému prováděny přes revizní kryt z exteriéru. Revizní kryt a vodící lišty lze barevně sladit s oknem nebo fasádou. Roletový element je integrován do vnější části překladu, není tedy spojen s vnitřními prostory domu, proto je docíleno optimální tepelné a provotřídní zvukové izolace. Montáž se provádí před fasádním nátěrem, je možná před i po zaomítání špalet. Nutností je osazení parapetů. U motorů musí být nachystány elektrické rozvody.

Předokenní rolety - k zaomítání

 Vzorník

1 obr 2 obr
5 obr 3obr

 

Velikost roletové schránky závisí na výšce okna:

výška okna (mm)velikost schránky (mm)Otvor v překladu (mm)Otvor v překladu (mm)
 výškahloubkavýška nad rámemhloubka špalety
do 1500 138 138 150 170
do 2100 165 165 170 200
do 2900 180 180 190 215

Ovládání rolety je možné ruční nebo motorové.

Motorově:hhhhh

Ručně:

Inspirace

Předokenní rolety - k zaomítání
«  Navštivte showroom SOLAR-TECHNIK  »

Zaujal vás tento produkt? Máte otázky?

Vaše jméno: (povinné) Telefon: Váš e-mail: (povinné)
Zpráva: (povinné)
Informace o ochraně osobních údajů
Kontaktujte nás Odeslat poptávku

Co nabízí SOLAR-TECHNIK?

Firma SOLAR-TECHNIK s.r.o. je český výrobce stínící techniky s tradicí od roku 1991. Výrobní portfolio doplňuje související technika a výrobky pro interiéry i exteriéry. Součástí firmy je komerční provoz vysoce moderní práškové lakovny pro železité a hliníkové povrchy. Firma SOLAR-TECHNIK s.r.o. provádí komplexní servis – poradenství, zaměření, výrobu, montáž, záruční i pozáruční péči. Finální výrobky disponují dle přání klienta širokými možnostmi v barvách, technickém provedení, značkových motorických pohonech či rozměrové škále. Ve všech případech se jedná o zakázkovou výrobu na míru klientovi. Firma klade důraz na vysokou kvalitu svých výrobků, veškeré používané komponenty pro výrobu jsou prvotřídní kvality českého či západoevropského původu. Hlavním cílem je maximální uspokojení zákaznických potřeb s ryze individuálním přístupem. Na vysoké profesionální úrovni je firma schopna nabídnout zákazníkovi výrobek s hodnotnými užitnými vlastnostmi a vyváženým poměrem kvality a ceny.

Vytvořilo: Plugo - tvorba e-shopů, tvorba www stránek

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.. Více informací