SolarTechnik Produkty Rolety Předokenní rolety

Předokenní rolety - k dodatečné montáži

Venkovní rolety z plastových nebo hliníkových lamel představují komplexní ochranu - zvyšují odolnost proti násilnému vniknutí zvenčí, mají vysokou tepelně izolační schopnost a v neposlední řadě poskytují ochranu proti nepříznivému počasí.

Osazení rolety se provádí kdykoliv na dokončenou fasádu. Roletová schránka je montována před oknem. Lze použít dva typy schránek se zkosením nebo zaoblené. U tohoto typu rolety není nutný prostor pro kastl v překladu. Kastlíky nejsou ukryté, ale dotváří celkový vzhled fasády a díky barevnosti se do fasády i harmonicky začlení. V případě současné výměny oken lze horní rám okna vyrobit přímo na výšku schránky, čímž kastlík nezasáhne do prosklení a neruší tím pohled z interiéru.

 

Předokenní rolety - k dodatečné montáži

Dle rozměru rolet lze použít lamely hliníkové, vyplněné polyuretanovou pěnou nebo plastové v široké paletě barev.

Vzorník

1 obr 2 obr
5 obr 3obr

Hliníkové lamely:

PVC lamely:

Montáž se provádí nejlépe až po konečném nátěru fasády. Musí být osazeny parapety. V případech, kdy by schránky výrazně snížily světlost prosklení okna, lze rolety montovat i nad okenní otvor na fasádu, včetně vodících lišt. U motorů musí být připraveny vnitřní elektrické rozvody.

Velikost roletové schránky závisí na výšce okna

výška okna (mm)velikost schránky (mm)
 výškahloubka
do 1200 125 125
do 1500 138 138
do 2100 165 165
do 2900 180 180

Ovládání rolety je možné ruční nebo motorové.

Motorově:hhhhh

Ručně:

Inspirace

Předokenní rolety - k dodatečné montáži
«  Navštivte showroom SOLAR-TECHNIK  »

Zaujal vás tento produkt? Máte otázky?

Vaše jméno: (povinné) Telefon: Váš e-mail: (povinné)
Zpráva: (povinné)
Informace o ochraně osobních údajů
Kontaktujte nás Odeslat poptávku

Co nabízí SOLAR-TECHNIK?

Firma SOLAR-TECHNIK s.r.o. je český výrobce stínící techniky s tradicí od roku 1991. Výrobní portfolio doplňuje související technika a výrobky pro interiéry i exteriéry. Součástí firmy je komerční provoz vysoce moderní práškové lakovny pro železité a hliníkové povrchy. Firma SOLAR-TECHNIK s.r.o. provádí komplexní servis – poradenství, zaměření, výrobu, montáž, záruční i pozáruční péči. Finální výrobky disponují dle přání klienta širokými možnostmi v barvách, technickém provedení, značkových motorických pohonech či rozměrové škále. Ve všech případech se jedná o zakázkovou výrobu na míru klientovi. Firma klade důraz na vysokou kvalitu svých výrobků, veškeré používané komponenty pro výrobu jsou prvotřídní kvality českého či západoevropského původu. Hlavním cílem je maximální uspokojení zákaznických potřeb s ryze individuálním přístupem. Na vysoké profesionální úrovni je firma schopna nabídnout zákazníkovi výrobek s hodnotnými užitnými vlastnostmi a vyváženým poměrem kvality a ceny.

Vytvořilo: Plugo - tvorba e-shopů, tvorba www stránek

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.. Více informací