SolarTechnik Prášková lakovna

Prášková lakovna

Práškové lakování zahájila firma již v roce 1996. V tomto roce jsme zakoupili moderní technologii na lakování malých a středních profilů. Vysoká kvalita nanášených povrchů pomohla firmě rychle získat síť stálých zákazníků. V roce 2005 došlo k rozšíření kapacity práškové lakovny o novou speciální kabinu. Vzhledem k velkému zájmu o naše služby se i přes směnný provoz lakovna dostala do kapacitní i technologické tísně, proto byl připraven investiční záměr vybudování nové komerční práškové lakovny. 

Koncem srpna 2008 byla uvedena do provozu nová vysoce moderní linka pro nanášení práškových plastů, komplexně zaměřená na železité a hliníkové povrchy. Je určena pro povrchovou úpravu dílců do délky 4,5 m a váhy 250 kg. Výraznou prioritu tvoří pracoviště s vícestupňovou technologií předúpravy povrchu dílů.

0 1

Technologie lakování práškovými plasty pracuje na principu nanášení elektricky nabitých částic prášku na uzemněný lakovaný předmět. Výsledná elektrostatická přitažlivá síla stačí k vytvoření dostatečné vrstvy prášku na předmětu a udrží suchý prášek na místě, dokud se neroztaví a nepřilne k povrchu. Po nanesení prášku na lakovaný předmět následuje jeho vytvrzení při teplotě 170 – 210 °C.

Technologickou skladbu linky na bázi křížového podvěsného dopravníku tvoří taktovaný odmašťovací stroj, vodní hospodářství se stanicí pro výrobu demivody a čistírnou odpadních vod, sušárna po odmaštění, kabina pro nanášení práškových plastů a vytvrzovací pec. Vysoká kvalita předpovrchové úpravy je dána závěrečným oplachem demivodou s možností speciální pasivace pro hliníkové povrchy.

Prášková lakovna s vysoce moderní technologií nabízí více než 180 odstínů RAL převážně fasádní kvality. Garantovaná výsledná kvalita je mimo jiné podmíněna aplikací kvalitních práškových barev od renomovaných výrobců.

Práškové barvy hladké

Práškové barvy strukturní

Firma SOLAR-TECHNIK s.r.o. nabízí nadále i lakování velmi malých dílů na samostatném nanášecím pracovišti, plně splňujícím standardy čistoty a kvality nástřiku.

Krédem pracovníků práškové lakovny firmy SOLAR-TECHNIK s.r.o. je:

„Špičková kvalita za vysoce konkurenceschopné ceny, krátké dodací lhůty, komplexní služby (balení, logistické služby)".

KONTAKTY:

Michaela Zábojníková - vedoucí práškové lakovny: +420 731 174 515

Milan Hrdlička - dispečer práškové lakovny: +420 603 456 094


Prášková lakovnaPrášková lakovnaPrášková lakovnaPrášková lakovnaPrášková lakovnaPrášková lakovnaPrášková lakovnaPrášková lakovnaPrášková lakovnaPrášková lakovnaPrášková lakovnaPrášková lakovnaPrášková lakovna
«  Navštivte showroom SOLAR-TECHNIK  »

Máte nějaký dotaz? Zeptejte se nás!

Vaše jméno: (povinné) Telefon: Váš e-mail: (povinné)
Zpráva: (povinné)
Informace o ochraně osobních údajů
Kontaktujte nás Odeslat poptávku

Co nabízí SOLAR-TECHNIK?

Firma SOLAR-TECHNIK s.r.o. je český výrobce stínící techniky s tradicí od roku 1991. Výrobní portfolio doplňuje související technika a výrobky pro interiéry i exteriéry. Součástí firmy je komerční provoz vysoce moderní práškové lakovny pro železité a hliníkové povrchy. Firma SOLAR-TECHNIK s.r.o. provádí komplexní servis – poradenství, zaměření, výrobu, montáž, záruční i pozáruční péči. Finální výrobky disponují dle přání klienta širokými možnostmi v barvách, technickém provedení, značkových motorických pohonech či rozměrové škále. Ve všech případech se jedná o zakázkovou výrobu na míru klientovi. Firma klade důraz na vysokou kvalitu svých výrobků, veškeré používané komponenty pro výrobu jsou prvotřídní kvality českého či západoevropského původu. Hlavním cílem je maximální uspokojení zákaznických potřeb s ryze individuálním přístupem. Na vysoké profesionální úrovni je firma schopna nabídnout zákazníkovi výrobek s hodnotnými užitnými vlastnostmi a vyváženým poměrem kvality a ceny.

Vytvořilo: Plugo - tvorba e-shopů, tvorba www stránek

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.. Více informací