SolarTechnik Produkty Sítě proti hmyzu Okenní sítě proti hmyzu

Okenní sítě proti hmyzu

Sítě jsou nejlepší ochranou proti nepříjemnému hmyzu. Jejich funkce je hlavně praktická, ale díky modernímu designu jsou i elegantním doplňkem oken.

Firma SOLAR TECHNIK si zakládá na vysoké kvalitě použitého materiálu, která zaručuje dlouhou životnost výrobku. Naše sítě jsou vhodné pro všechny typy oken ze dřeva, plastu i kovu. Lze dodat sítě i do střešních oken a do atypických tvarů oken.

 

Okenní sítě proti hmyzu

Druhy okenních sítí:

PEVNÉ okenní sítě

Pro všechny typy oken ze dřeva, plasti i kovu.

Rámy jsou zhotovené z profilů tvarovaných z kvalitních hliníkových plechů povrchově upravených práškovým lakem. Standardně nabízené odstíny jsou bílá, hnědá a imitace dřeva. Na přání zákazníka za příplatek odstíny RAL.

Profil STANDARD - upevnění:

Profil LÍMCOVÝ - upevnění:

upevnění otočnými úchyty umožňujícími snadnou montáž z interiéru na límec okna.

Profil LÍMCOVÝ ZKOSENÝ - upevnění:

Je určen pro plastová okna a eurookna s výrazně zaobleným či zkoseným rámem okna. Zešikmeným profilem je dosaženo lepší přilehnutí sítě k rámu okna. Upevnění je stejné jako u profilu límcového.

Profil ODSAZENÝ

Je určen pro maximální přilnutí na nestandartní okno.

Sítě jsou ze skelných vláken s úpravou pro zvýšení mechanické pevnosti a odolnosti povětrnostním vlivům v barvě šedé nebo černé. Pro extrémně namáhané prostředí lze dodávat výrobek s pevnostní sítí speciál.

NAVÍJECÍ okenní sítě

Navíjecí (roletové) sítě jsou určeny pro montáž do výklenků svislých oken (z vnější strany), s využitím pomocných montážních L profilů a na výklenky střešních oken (zevnitř).

Vyrábí se z hliníkových profilů s povrchovou úpravou vypalovaným lakem. Síť ze skelného vlákna a kvalitní pružinový mechanizmus dodává výrobku vysokou životnost. Ovládání pomocí ručky a šňůry. Základní provedení je v barvě bílá (RAL 9003) a hnědá (RAL 8017), na přání zákazníka jsou možné i jiné odstíny RAL. Plastové díly jsou v bíle nebo černé barvě.

Maximální rozměry - šířka 1,5 m, výška 1,7 m (profil 32/34); šířka 1,5 m, výška 2,1 m (profil 39/52)

 

«  Navštivte showroom SOLAR-TECHNIK  »

Zaujal vás tento produkt? Máte otázky?

Vaše jméno: (povinné) Telefon: Váš e-mail: (povinné)
Zpráva: (povinné)
Informace o ochraně osobních údajů
Kontaktujte nás Odeslat poptávku

Co nabízí SOLAR-TECHNIK?

Firma SOLAR-TECHNIK s.r.o. je český výrobce stínící techniky s tradicí od roku 1991. Výrobní portfolio doplňuje související technika a výrobky pro interiéry i exteriéry. Součástí firmy je komerční provoz vysoce moderní práškové lakovny pro železité a hliníkové povrchy. Firma SOLAR-TECHNIK s.r.o. provádí komplexní servis – poradenství, zaměření, výrobu, montáž, záruční i pozáruční péči. Finální výrobky disponují dle přání klienta širokými možnostmi v barvách, technickém provedení, značkových motorických pohonech či rozměrové škále. Ve všech případech se jedná o zakázkovou výrobu na míru klientovi. Firma klade důraz na vysokou kvalitu svých výrobků, veškeré používané komponenty pro výrobu jsou prvotřídní kvality českého či západoevropského původu. Hlavním cílem je maximální uspokojení zákaznických potřeb s ryze individuálním přístupem. Na vysoké profesionální úrovni je firma schopna nabídnout zákazníkovi výrobek s hodnotnými užitnými vlastnostmi a vyváženým poměrem kvality a ceny.

Vytvořilo: Plugo - tvorba e-shopů, tvorba www stránek

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.. Více informací