SolarTechnik Produkty Garážová vrata Navíjecí garážová vrata

Navíjecí garážová vrata

Navíjecí garážová vrata představují optimální řešení pro garáže rodinných domů či firemních objektů včetně průmyslových hal. Vratový pancíř, sestavený z hliníkových lamel vybraného typu a barvy, se navíjí na krytovou hřídel a nevytváří tak žádnou překážku na stropu garáže.

Pro vyšší komfort obsluhy je možno použít dálkové ovládání. Motorické ovládání vrat je doplněno pro případ výpadku elektrické energie ručním nouzovým oládáním. Vrata mohou být na přání koncipována s různými technickými doplňky.

 

Navíjecí garážová vrata

Výhody navíjecích garážových vrat:

Inspirace

Navíjecí garážová vrata
«  Navštivte showroom SOLAR-TECHNIK  »

Zaujal vás tento produkt? Máte otázky?

Vaše jméno: (povinné) Telefon: Váš e-mail: (povinné)
Zpráva: (povinné)
Informace o ochraně osobních údajů
Kontaktujte nás Odeslat poptávku

Co nabízí SOLAR-TECHNIK?

Firma SOLAR-TECHNIK s.r.o. je český výrobce stínící techniky s tradicí od roku 1991. Výrobní portfolio doplňuje související technika a výrobky pro interiéry i exteriéry. Součástí firmy je komerční provoz vysoce moderní práškové lakovny pro železité a hliníkové povrchy. Firma SOLAR-TECHNIK s.r.o. provádí komplexní servis – poradenství, zaměření, výrobu, montáž, záruční i pozáruční péči. Finální výrobky disponují dle přání klienta širokými možnostmi v barvách, technickém provedení, značkových motorických pohonech či rozměrové škále. Ve všech případech se jedná o zakázkovou výrobu na míru klientovi. Firma klade důraz na vysokou kvalitu svých výrobků, veškeré používané komponenty pro výrobu jsou prvotřídní kvality českého či západoevropského původu. Hlavním cílem je maximální uspokojení zákaznických potřeb s ryze individuálním přístupem. Na vysoké profesionální úrovni je firma schopna nabídnout zákazníkovi výrobek s hodnotnými užitnými vlastnostmi a vyváženým poměrem kvality a ceny.

Vytvořilo: Plugo - tvorba e-shopů, tvorba www stránek

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.. Více informací