SolarTechnik Produkty Rolety Nadokenní rolety

Nadokenní rolety

Jedná se o roletu se specifickým použitím, která byla vyvinuta pouze pro plastová okna a eurookna u typizovaných objektů (obytné kontejnery apod.). Rolety se osazují na okna pomocí přechodového profilu.

Technické informace

Kastl je nadokenní plastový z tvrdého PVC. V nabídce jsou dvě varianty:

  • Zateplená nadokenní roleta - s vloženou tepelně izolační vložkou z polystyrenu
  • Nezateplená nadokenní roleta - bez tepelně izolační vložky z polystyrenu

Vodící lišty jsou z PVC nebo z hliníku. Revizní klapka kastlu je z interiéru a je nutné ji ponechat přístupnou. Není nutný prostor před rámem z exteriéru. Plastový kastl i vodící lišty lze opatřit renolitovou fólií v široké nabídce barev i dřevěných dýh.

Vzorník

1 obr 2 obr
5 obr 3obr

 

Nadokenní rolety

Montáž se provádí současně s montáží oken. Plastová roletová schránka se osadí nad rám okna a tento celek se následně osazuje do okenního otvoru. Po ukotvení okna se namontují vodící lišty. Montáž ovládání se dokončí z inetriéru.

Velikost roletové schránky závisí na výšce okna:

výška okna (mm)velikost schránky (mm)okenní otvor (mm)
 výškahloubkavýška nad rámem
do 1300 145 167 150
do 2000 170 190 175
do 3500 210 230  

Ovládání rolet může být buď motorické nebo ruční.

Motorově:hhhhh

Ručně:

Inspirace

Nadokenní rolety Nadokenní rolety Nadokenní rolety Nadokenní rolety Nadokenní rolety Nadokenní rolety Nadokenní rolety
«  Navštivte showroom SOLAR-TECHNIK  »

Zaujal vás tento produkt? Máte otázky?

Vaše jméno: (povinné) Telefon: Váš e-mail: (povinné)
Zpráva: (povinné)
Informace o ochraně osobních údajů
Kontaktujte nás Odeslat poptávku

Co nabízí SOLAR-TECHNIK?

Firma SOLAR-TECHNIK s.r.o. je český výrobce stínící techniky s tradicí od roku 1991. Výrobní portfolio doplňuje související technika a výrobky pro interiéry i exteriéry. Součástí firmy je komerční provoz vysoce moderní práškové lakovny pro železité a hliníkové povrchy. Firma SOLAR-TECHNIK s.r.o. provádí komplexní servis – poradenství, zaměření, výrobu, montáž, záruční i pozáruční péči. Finální výrobky disponují dle přání klienta širokými možnostmi v barvách, technickém provedení, značkových motorických pohonech či rozměrové škále. Ve všech případech se jedná o zakázkovou výrobu na míru klientovi. Firma klade důraz na vysokou kvalitu svých výrobků, veškeré používané komponenty pro výrobu jsou prvotřídní kvality českého či západoevropského původu. Hlavním cílem je maximální uspokojení zákaznických potřeb s ryze individuálním přístupem. Na vysoké profesionální úrovni je firma schopna nabídnout zákazníkovi výrobek s hodnotnými užitnými vlastnostmi a vyváženým poměrem kvality a ceny.

Vytvořilo: Plugo - tvorba e-shopů, tvorba www stránek

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.. Více informací