SolarTechnik Produkty Rolety Látkové rolety

Látková roleta SOLAROL

Látková roleta SOLAROL je speciálně vyvinuta a určená pro plastová, dřevěná a hliníková okna s izolačními skly. Naprosto dokonalý design a integrace s oknem jsou hlavními přednostmi nového systému zastínění.

Ovládání je zajištěno nekonečným kuličkovým řetízkem. Miniaturní navíjecí mechanismus je esteticky překryt zaoblenou hliníkovou kazetou, která umožňuje dokonalé optické i funkční splynutí s oknem. Roleta může být fixována v jakékoliv výšce. Vedení odvíjející se tkaniny je zajištěno bočními vodícími lištami. Plastové vodící lišty zabraňují pronikání světla po stranách rolety. Roleta umožňuje i provedení plného zatemnění (s použitím zatemňovacích látek).

SOLAR TECHNIK nabízí širokou barevnou škálu látek, profilů i doplňků.

Látková roleta SOLAROL

Inspirace

Látková roleta SOLAROLLátková roleta SOLAROLLátková roleta SOLAROLLátková roleta SOLAROLLátková roleta SOLAROLLátková roleta SOLAROLLátková roleta SOLAROL
«  Navštivte showroom SOLAR-TECHNIK  »

Zaujal vás tento produkt? Máte otázky?

Vaše jméno: (povinné) Telefon: Váš e-mail: (povinné)
Zpráva: (povinné)
Informace o ochraně osobních údajů
Kontaktujte nás Odeslat poptávku

Co nabízí SOLAR-TECHNIK?

Firma SOLAR-TECHNIK s.r.o. je český výrobce stínící techniky s tradicí od roku 1991. Výrobní portfolio doplňuje související technika a výrobky pro interiéry i exteriéry. Součástí firmy je komerční provoz vysoce moderní práškové lakovny pro železité a hliníkové povrchy. Firma SOLAR-TECHNIK s.r.o. provádí komplexní servis – poradenství, zaměření, výrobu, montáž, záruční i pozáruční péči. Finální výrobky disponují dle přání klienta širokými možnostmi v barvách, technickém provedení, značkových motorických pohonech či rozměrové škále. Ve všech případech se jedná o zakázkovou výrobu na míru klientovi. Firma klade důraz na vysokou kvalitu svých výrobků, veškeré používané komponenty pro výrobu jsou prvotřídní kvality českého či západoevropského původu. Hlavním cílem je maximální uspokojení zákaznických potřeb s ryze individuálním přístupem. Na vysoké profesionální úrovni je firma schopna nabídnout zákazníkovi výrobek s hodnotnými užitnými vlastnostmi a vyváženým poměrem kvality a ceny.

Vytvořilo: Plugo - tvorba e-shopů, tvorba www stránek

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.. Více informací