SolarTechnik Produkty Lamelové dveře

Lamelové dvěře

Shrnovací lamelové plastové dveře jsou určeny k praktickému využití a současně jako moderní doplněk vhodný pro bytové i nebytové prostory.

Lamelové dveře slouží jako náhrada klasických dveří. Vhodné jsou především tam, kde je potřeba docílit úspory prostoru. Mají ideální použití jako předělovací prostorové stěny, šatní dveře, pro jednotlivé místnosti v malých bytových jednotkách apod. Dveře po shrnutí zabírají minimum místa v průchodu a zajistí optimální využití prostoru zádveří. Jsou vyráběny z kvalitních materiálů a mají důmyslně vyvinutou technologii spojů lamel. 

 

Lamelové dvěře

Standardní výška dveří je do 2,5 m, je ale možné na přání dodat dveře o maximální výšce až 3m. Šířka je libovolná od 57 cm výše. Dveře Vám vyrobíme na požadovaný rozměr tak, abyste nemuseli nic upravovat a mohli je sami dle přiloženého návodu jednoduše namontovat.

Bohatá nabídka doplňků (madla, kliky, prosklení) umožňuje velkou variabilitu a kombinaci provedení dle přání zákazníka (vzorník uchycení viz. inspirace).

Barvy:

Vzorník lamel

Vzorník lamel Vzorník lamel Vzorník lamel

Provedení:

Rozmístění skel ve dveřích je libovolné.

Způsob zavírání:

DL01

DL02

 DL04

Všechna provedení lze vyrobit na požádání i se spodní vodící lištou.Bez názvu

Dodavatelem komponentů je italská společnost Acediplast, která je na trhu od roku 1967 a stejně jako naše společnost dbá na kvalitu a design. Na stránkách firmy Acediplast jsme uvedeni jako oficiální prodejci pro Českou republiku.

Inspirace

Lamelové dvěřeLamelové dvěřeLamelové dvěřeLamelové dvěřeLamelové dvěře
«  Navštivte showroom SOLAR-TECHNIK  »

Zaujal vás tento produkt? Máte otázky?

Vaše jméno: (povinné) Telefon: Váš e-mail: (povinné)
Zpráva: (povinné)
Informace o ochraně osobních údajů
Kontaktujte nás Odeslat poptávku

Co nabízí SOLAR-TECHNIK?

Firma SOLAR-TECHNIK s.r.o. je český výrobce stínící techniky s tradicí od roku 1991. Výrobní portfolio doplňuje související technika a výrobky pro interiéry i exteriéry. Součástí firmy je komerční provoz vysoce moderní práškové lakovny pro železité a hliníkové povrchy. Firma SOLAR-TECHNIK s.r.o. provádí komplexní servis – poradenství, zaměření, výrobu, montáž, záruční i pozáruční péči. Finální výrobky disponují dle přání klienta širokými možnostmi v barvách, technickém provedení, značkových motorických pohonech či rozměrové škále. Ve všech případech se jedná o zakázkovou výrobu na míru klientovi. Firma klade důraz na vysokou kvalitu svých výrobků, veškeré používané komponenty pro výrobu jsou prvotřídní kvality českého či západoevropského původu. Hlavním cílem je maximální uspokojení zákaznických potřeb s ryze individuálním přístupem. Na vysoké profesionální úrovni je firma schopna nabídnout zákazníkovi výrobek s hodnotnými užitnými vlastnostmi a vyváženým poměrem kvality a ceny.

Vytvořilo: Plugo - tvorba e-shopů, tvorba www stránek

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.. Více informací