SolarTechnik Produkty Lamelové clony

Lamelové clony

Lamelové clony z PVC slouží především jako termozávěsy snižující tepelné ztráty v zimě, zamezují průvanu, chrání proti prachu, hlučnosti a vlétnutí ptáků. Jsou vhodné do bran průmyslových objektů, dveří skladových prostorů, zemědělských objektů, hal, továren i obchodů a restaurací.

PVC lamelové clony jsou vyrobené na míru, zavěšené na nosnou konstrukci z galvanizované oceli nebo nerezu. Nosná konstrukce je hákovitá, což umožňuje libovolné rozdělení a překrytí pásů, stejně tak rychlou a jednoduchou výměnu jednotlivých pásů nebo svěšení např. na letní sezónu. Závěsy mohou být fixní nebo odsouvací.

Průmyslová brána

POUŽITÍ LAMELOVÝCH PVC CLONIMG_20141107_115018

Závěsy do velkých otvorů - pro průmyslový provoz

PVC lamelové clony montované do vratových otvorů průmyslových hal, skladů či továren zabraňují úniku tepla z vytápěných místností, eliminují průvan, prašnost a hlučnost, poskytují ochranu proti vlétnutí ptáků. PVC pásy umožňují rychlý a plynulý průjezd paletových a vysokozdvižných vozíků a průchod osob. To vše bez zamezení přísunu světla.

DveřeMenší závěsy určené pro osobní provoz

Použití PVC lamelové clony na vchodové dveře a průchody v létě zvyšuje účinnost klimatizace, v zimě zabraňuje úniku tepla. Závěsy poskytují ochranu proti vlétnutí hmyzu a eliminují průvan.

Závěsy do otvorů chladících a mrazírenských boxů a vozidel

Použití PVC lamelových clon do chladících a mrazírenských boxů Chladící autozabraňuje úniku studeného vzduchu z boxu, zvyšuje životnost chladících agregátů, zvyšuje účinnost chlazení a tudíž šetří náklady vynaložené za energie.V případě použití PVC clony v prostoru s teplotou prostředí pod bodem mrazu, používají se PVC pásy mrazuvzdorné, které odolávají nízkým teplotám.

Závěsy na chladící vitríny, masové pulty a přístěnné vitrýny

PVC lamelové clony na chladírenské zařízení umožní zachovat konstantní nízkou teplotu uvnitř zařízení během letního období i během zimního vytápění. Tím se zvyšuje životnost chladících agregátů a kvalita nabízeného zboží.

 

KONTAKT:

Vaculík Pavel

 

Inspirace

Průmyslová bránaPrůmyslová bránaPrůmyslová bránaChladící vozidloLamelové clony pro dveřeLamelová clona - předělení halyOdsouvací mechanismus Průmyslová bránaOdsouvací mechanismus Lamelové clony
«  Navštivte showroom SOLAR-TECHNIK  »

Zaujal vás tento produkt? Máte otázky?

Vaše jméno: (povinné) Telefon: Váš e-mail: (povinné)
Zpráva: (povinné)
Informace o ochraně osobních údajů
Kontaktujte nás Odeslat poptávku

Co nabízí SOLAR-TECHNIK?

Firma SOLAR-TECHNIK s.r.o. je český výrobce stínící techniky s tradicí od roku 1991. Výrobní portfolio doplňuje související technika a výrobky pro interiéry i exteriéry. Součástí firmy je komerční provoz vysoce moderní práškové lakovny pro železité a hliníkové povrchy. Firma SOLAR-TECHNIK s.r.o. provádí komplexní servis – poradenství, zaměření, výrobu, montáž, záruční i pozáruční péči. Finální výrobky disponují dle přání klienta širokými možnostmi v barvách, technickém provedení, značkových motorických pohonech či rozměrové škále. Ve všech případech se jedná o zakázkovou výrobu na míru klientovi. Firma klade důraz na vysokou kvalitu svých výrobků, veškeré používané komponenty pro výrobu jsou prvotřídní kvality českého či západoevropského původu. Hlavním cílem je maximální uspokojení zákaznických potřeb s ryze individuálním přístupem. Na vysoké profesionální úrovni je firma schopna nabídnout zákazníkovi výrobek s hodnotnými užitnými vlastnostmi a vyváženým poměrem kvality a ceny.

Vytvořilo: Plugo - tvorba e-shopů, tvorba www stránek

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.. Více informací