SolarTechnik Produkty Japonské posuvné stěny

Japonské posuvné stěny

Japonské posuvné stěny jsou originálním prvkem, splňujícím požadavek na moderní a vysoce estetický způsob zastínění interiéru. Velmi elegantní design japonských stěn umožňuje využití nejen k zastínění interiérů, ale i k optickému rozdělení velkých prostor.

Výhody Japonských posuvných stěn:

  • snadná a rychlá montáž
  • kvalitní konstrukční systém
  • možnost motorizace (Motor je vždy na levé straně za kolejničkou, rozměr 3,5x3,5x21cm)
  • tichý a lehký chod panelů a elegantní design
  • možnost udělat oponové ovládání tak, aby přední panely sjížděly k sobě
  • možnost změny strany ovládání na místě, aniž by se musel rozebrat celý výrobekvelký
  • výběr atraktivních látek
Japonské posuvné stěny

Inspirace

Japonské posuvné stěnyJaponské posuvné stěny
«  Navštivte showroom SOLAR-TECHNIK  »

Zaujal vás tento produkt? Máte otázky?

Vaše jméno: (povinné) Telefon: Váš e-mail: (povinné)
Zpráva: (povinné)
Informace o ochraně osobních údajů
Kontaktujte nás Odeslat poptávku

Co nabízí SOLAR-TECHNIK?

Firma SOLAR-TECHNIK s.r.o. je český výrobce stínící techniky s tradicí od roku 1991. Výrobní portfolio doplňuje související technika a výrobky pro interiéry i exteriéry. Součástí firmy je komerční provoz vysoce moderní práškové lakovny pro železité a hliníkové povrchy. Firma SOLAR-TECHNIK s.r.o. provádí komplexní servis – poradenství, zaměření, výrobu, montáž, záruční i pozáruční péči. Finální výrobky disponují dle přání klienta širokými možnostmi v barvách, technickém provedení, značkových motorických pohonech či rozměrové škále. Ve všech případech se jedná o zakázkovou výrobu na míru klientovi. Firma klade důraz na vysokou kvalitu svých výrobků, veškeré používané komponenty pro výrobu jsou prvotřídní kvality českého či západoevropského původu. Hlavním cílem je maximální uspokojení zákaznických potřeb s ryze individuálním přístupem. Na vysoké profesionální úrovni je firma schopna nabídnout zákazníkovi výrobek s hodnotnými užitnými vlastnostmi a vyváženým poměrem kvality a ceny.

Vytvořilo: Plugo - tvorba e-shopů, tvorba www stránek

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.. Více informací