SolarTechnik Produkty Žaluzie Horizontální žaluzie

Horizontální žaluzie - V design

Jedná se o horizontální hliníkové žaluzie s lamelami šíře 25 mm v klasickém provedení s ocelovými profily (horní 19/27 mm) lakovanými vypalovaným lakem, polyesterovými žebříčky a šňůrami.

Jsou vhodné pro použití v oknech kastlových (mezi rámy) a k montáži na rámy oken s izolačními skly. Různé typy fixace dovolují montáž i na šikmá a střešní okna - vytahování a spouštění pomocí šňůry s mechanickou zádržkou, naklápění plastovou tyčí přes šnekovou převodovku.

Interiérové žaluzie představují klasický výrobek v sortimentu stínící techniky. Hliníkové lamely v široké škále barev a povrchových motivů, různé technické možnosti provedení finálního výrobku - to jsou atributy, které udržují tento produkt v popředí zájmu stínění.

 Nabízíme dva typy provedení:

  • V1 - bez struny
  • V2 - se strunou

Vzorník

obrázek (2)_2 obrázek_5 obrázek (1)_1
obrázek1_6 obrázek (3)_3 obrázek (4)_4

 

Horizontální žaluzie - V design

Firma SOLAR-TECHNIK nabízí širokou škálu barev hliníkových pásek v tloušťkách 0,18 nebo 0,21 mm. V případě speciálních zakázek lze po dohodě vyrobit žaluzie také v jiných odstínech. V rámci standardní cenové nabídky jsou tyto žaluzie vyráběny se žebříčky a šňůrami v odstínech hliníkové pásky. Ocelové profily jsou v základní nabídce bílé nebo hnědé, za příplatek s vypalovaným lakem v odstínnu lamel.

 

«  Navštivte showroom SOLAR-TECHNIK  »

Zaujal vás tento produkt? Máte otázky?

Vaše jméno: (povinné) Telefon: Váš e-mail: (povinné)
Zpráva: (povinné)
Informace o ochraně osobních údajů
Kontaktujte nás Odeslat poptávku

Co nabízí SOLAR-TECHNIK?

Firma SOLAR-TECHNIK s.r.o. je český výrobce stínící techniky s tradicí od roku 1991. Výrobní portfolio doplňuje související technika a výrobky pro interiéry i exteriéry. Součástí firmy je komerční provoz vysoce moderní práškové lakovny pro železité a hliníkové povrchy. Firma SOLAR-TECHNIK s.r.o. provádí komplexní servis – poradenství, zaměření, výrobu, montáž, záruční i pozáruční péči. Finální výrobky disponují dle přání klienta širokými možnostmi v barvách, technickém provedení, značkových motorických pohonech či rozměrové škále. Ve všech případech se jedná o zakázkovou výrobu na míru klientovi. Firma klade důraz na vysokou kvalitu svých výrobků, veškeré používané komponenty pro výrobu jsou prvotřídní kvality českého či západoevropského původu. Hlavním cílem je maximální uspokojení zákaznických potřeb s ryze individuálním přístupem. Na vysoké profesionální úrovni je firma schopna nabídnout zákazníkovi výrobek s hodnotnými užitnými vlastnostmi a vyváženým poměrem kvality a ceny.

Vytvořilo: Plugo - tvorba e-shopů, tvorba www stránek

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.. Více informací