SolarTechnik Produkty Žaluzie Horizontální žaluzie

Horizontální žaluzie - M design

M design je meziskelní žaluzie určená pro použití ve šroubovaných oknech. Je to klasická horizontální žaluzie s hlinikovými lamelami o šíři 25 mm, má ocelový horní a dolní profil (horní 19/27 mm), profily jsou lakované vypalovaným lakem, žebříčky a šňůry jsou polyesterové. Vytahování a spouštění žaluzie se provádí pomocí šňůry a naklápění lamel pomocí tyče. Žaluzie se vyrábí v provedení s fixační strunou (typ M2) pro šikmá okna a bez fixační struny (typ M1) pro klasická okna.

Maximální rozměry

Maximální šířka 2600 mm
Maximální výška 2200 mm
Maximální plocha 4,85 m2

 

 

Horizontální žaluzie -  M design

Vzorník

obrázek (2)_2 obrázek_5 obrázek (1)_1
obrázek1_6 obrázek (3)_3 obrázek (4)_4


 

«  Navštivte showroom SOLAR-TECHNIK  »

Zaujal vás tento produkt? Máte otázky?

Vaše jméno: (povinné) Telefon: Váš e-mail: (povinné)
Zpráva: (povinné)
Informace o ochraně osobních údajů
Kontaktujte nás Odeslat poptávku

Co nabízí SOLAR-TECHNIK?

Firma SOLAR-TECHNIK s.r.o. je český výrobce stínící techniky s tradicí od roku 1991. Výrobní portfolio doplňuje související technika a výrobky pro interiéry i exteriéry. Součástí firmy je komerční provoz vysoce moderní práškové lakovny pro železité a hliníkové povrchy. Firma SOLAR-TECHNIK s.r.o. provádí komplexní servis – poradenství, zaměření, výrobu, montáž, záruční i pozáruční péči. Finální výrobky disponují dle přání klienta širokými možnostmi v barvách, technickém provedení, značkových motorických pohonech či rozměrové škále. Ve všech případech se jedná o zakázkovou výrobu na míru klientovi. Firma klade důraz na vysokou kvalitu svých výrobků, veškeré používané komponenty pro výrobu jsou prvotřídní kvality českého či západoevropského původu. Hlavním cílem je maximální uspokojení zákaznických potřeb s ryze individuálním přístupem. Na vysoké profesionální úrovni je firma schopna nabídnout zákazníkovi výrobek s hodnotnými užitnými vlastnostmi a vyváženým poměrem kvality a ceny.

Vytvořilo: Plugo - tvorba e-shopů, tvorba www stránek

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.. Více informací