SolarTechnik Produkty Sítě proti hmyzu Dveřní sítě proti hmyzu

Dveřní sítě proti hmyzu

Sítě jsou nejlepší ochranou proti nepříjemnému hmyzu. Funkce ochrany je hlavně praktická, ale díky modernímu designu jsou sítě i elegantním doplňkem dveří.

Provedení je možné v pevném rámu nebo jako navíjecí roleta. Předností výrobku jsou různé varianty upevnění a jednoduchá obsluha. Dveřní sítě proti hmyzu jsou určeny pro všechny typy dveří ze dřeva, plastu i kovu.

Firma SOLAR TECHNIK používá vysoce kvalitní materiály (síť ze skelného vlákna, hliníkové profily v barvě bílé, hnědě a imitace dřeva), které zaručují dlouhou životnost.

Nabízíme i pevnější síťovinu, která je vhodná tam, kde se pohybují domácí mazlíčci nebo děti.  

Dveřní sítě proti hmyzu

Druhy dveřních sítí:

OTEVÍRACÍ dveřní sítě

Pro upevnění se používají panty s pružinou uvnitř, zajišťující samovolné zavírání - zavření dveří posiluje magnet

POSUVNÉ dveřní sítě

Rám klasických sítí je zavěšený posuvně v pomocném rámu s těsnícími kartáči. Tento typ dveřní sítě je vhodný zejména pro velká posuvná okna (francouzská) a dveře. Provedení je možné v barvě bílé, hnědé a v imitaci dřeva. Standardní délka vodících profilů je dvojnásobek šířky dveří, za každých 10 cm nad tuto standardní délku je příplatek cca 77,- Kč.

NAVÍJECÍ dveřní sítě

Síť se navíjí do hliníkové schránky umístěné po boku dveřního výklenku

 

«  Navštivte showroom SOLAR-TECHNIK  »

Zaujal vás tento produkt? Máte otázky?

Vaše jméno: (povinné) Telefon: Váš e-mail: (povinné)
Zpráva: (povinné)
Informace o ochraně osobních údajů
Kontaktujte nás Odeslat poptávku

Co nabízí SOLAR-TECHNIK?

Firma SOLAR-TECHNIK s.r.o. je český výrobce stínící techniky s tradicí od roku 1991. Výrobní portfolio doplňuje související technika a výrobky pro interiéry i exteriéry. Součástí firmy je komerční provoz vysoce moderní práškové lakovny pro železité a hliníkové povrchy. Firma SOLAR-TECHNIK s.r.o. provádí komplexní servis – poradenství, zaměření, výrobu, montáž, záruční i pozáruční péči. Finální výrobky disponují dle přání klienta širokými možnostmi v barvách, technickém provedení, značkových motorických pohonech či rozměrové škále. Ve všech případech se jedná o zakázkovou výrobu na míru klientovi. Firma klade důraz na vysokou kvalitu svých výrobků, veškeré používané komponenty pro výrobu jsou prvotřídní kvality českého či západoevropského původu. Hlavním cílem je maximální uspokojení zákaznických potřeb s ryze individuálním přístupem. Na vysoké profesionální úrovni je firma schopna nabídnout zákazníkovi výrobek s hodnotnými užitnými vlastnostmi a vyváženým poměrem kvality a ceny.

Vytvořilo: Plugo - tvorba e-shopů, tvorba www stránek

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.. Více informací