SolarTechnik Produkty Markýzy Balkónové clony

Balkónové clony

Balkónové clony jsou velmi žádaným a praktickým doplňkem balkónů, lodžií a zahradních pergol. Poskytují záruku soukromí, dotváří vzhled domu a zároveň chrání před slunečními paprsky nejen prostor samotné lodžie nebo balkónu, ale i sousedícího interiéru. Užitnou hodnotu balkónových clon zvyšuje jejich dlouhá životnost a příznivá cena.

Charakteristika výrobku

Vysunutí balkónové clony se uskutečňuje pomocí odnímatelné kliky a mechanické převodovky. Upevnění navíjecího válce s látkou je možné buď na stěnu nebo do stropu. Sklopná ramena s integrovanými pružinami zajišťují optimální napnutí látky a fixují se na zábradlí balkónu či lodžie.

Firma SOLAR TECHNIK nabízí dva typy balkónové clony - CADUTA A CADUTA BOX. Základ obou výrobků je stejný. CADUTA BOX je doplněna o hliníkový kryt látky.

Balkónové clony

Technické údaje

Maximální šířka (cm) 
CADUTA 500
CADUTA BOX 600
Maximální vyložení (cm) 250
Délka ramene (cm) 50
Třída odolnosti proti větru 2

Poznámka:

Třída odolnosti proti větru 2 znamená dle EN 12424 odolnost proti větru o maximální rychlosti 32,1 m/s.

 

Inspirace

Balkónové clony Balkónové clony Balkónové clony Balkónové clony Balkónové clony Balkónové clony Balkónové clony Balkónové clony Balkónové clony
«  Navštivte showroom SOLAR-TECHNIK  »

Zaujal vás tento produkt? Máte otázky?

Vaše jméno: (povinné) Telefon: Váš e-mail: (povinné)
Zpráva: (povinné)
Informace o ochraně osobních údajů
Kontaktujte nás Odeslat poptávku

Co nabízí SOLAR-TECHNIK?

Firma SOLAR-TECHNIK s.r.o. je český výrobce stínící techniky s tradicí od roku 1991. Výrobní portfolio doplňuje související technika a výrobky pro interiéry i exteriéry. Součástí firmy je komerční provoz vysoce moderní práškové lakovny pro železité a hliníkové povrchy. Firma SOLAR-TECHNIK s.r.o. provádí komplexní servis – poradenství, zaměření, výrobu, montáž, záruční i pozáruční péči. Finální výrobky disponují dle přání klienta širokými možnostmi v barvách, technickém provedení, značkových motorických pohonech či rozměrové škále. Ve všech případech se jedná o zakázkovou výrobu na míru klientovi. Firma klade důraz na vysokou kvalitu svých výrobků, veškeré používané komponenty pro výrobu jsou prvotřídní kvality českého či západoevropského původu. Hlavním cílem je maximální uspokojení zákaznických potřeb s ryze individuálním přístupem. Na vysoké profesionální úrovni je firma schopna nabídnout zákazníkovi výrobek s hodnotnými užitnými vlastnostmi a vyváženým poměrem kvality a ceny.

Vytvořilo: Plugo - tvorba e-shopů, tvorba www stránek

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.. Více informací