SolarTechnik Produkty Sítě proti hmyzu Antialergické sítě proti hmyzu

Antialergické sítě proti hmyzu

S touto protipylovou sítí se lidé citliví na pyl nemusí ani v létě vzdát čerstvého vzduchu.

Ultrajemná tkanina se napne do hliníkového rámu sítě. Při velikosti pórů 50 mikrometrů umožňuje protipylová síť potřebné proudění vzduchu, přičemž působí jako bariéra pro pyly a spóry, které mají velikost mezi 50 a 100 mikrometry (pylové fragmenty). Je to díky dielektricitě struktury pórů. Navíc je zadržen hmyz, který při určitých alergiích (včely, vosy) představuje další zdroje nebezpečí.

Technické údaje:

PAG1 - póry 50 mikrometrů, propustnost vzduchu - 4.500 I/m2/sek.


«  Navštivte showroom SOLAR-TECHNIK  »

Zaujal vás tento produkt? Máte otázky?

Vaše jméno: (povinné) Telefon: Váš e-mail: (povinné)
Zpráva: (povinné)
Informace o ochraně osobních údajů
Kontaktujte nás Odeslat poptávku

Co nabízí SOLAR-TECHNIK?

Firma SOLAR-TECHNIK s.r.o. je český výrobce stínící techniky s tradicí od roku 1991. Výrobní portfolio doplňuje související technika a výrobky pro interiéry i exteriéry. Součástí firmy je komerční provoz vysoce moderní práškové lakovny pro železité a hliníkové povrchy. Firma SOLAR-TECHNIK s.r.o. provádí komplexní servis – poradenství, zaměření, výrobu, montáž, záruční i pozáruční péči. Finální výrobky disponují dle přání klienta širokými možnostmi v barvách, technickém provedení, značkových motorických pohonech či rozměrové škále. Ve všech případech se jedná o zakázkovou výrobu na míru klientovi. Firma klade důraz na vysokou kvalitu svých výrobků, veškeré používané komponenty pro výrobu jsou prvotřídní kvality českého či západoevropského původu. Hlavním cílem je maximální uspokojení zákaznických potřeb s ryze individuálním přístupem. Na vysoké profesionální úrovni je firma schopna nabídnout zákazníkovi výrobek s hodnotnými užitnými vlastnostmi a vyváženým poměrem kvality a ceny.

Vytvořilo: Plugo - tvorba e-shopů, tvorba www stránek

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.. Více informací